Menu

Estetikte Doğallıgın İncelikleri

Estetik operasyonla birlikte güzel ve doğal görünme arzusu her kadın için vazgeçilmez bir gerçek haline geldi. Peki estetik görünmek doğallığı da beraberinde getirir mi?

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte cerrahi uygulamalarda hızla gelişiyor. Son yıllarda botoks ve dolgu gibi zorlu uygulamalar kadınlar için rutin uygulamalar haline geldi. Uygulanan bu yöntemler ile özellikle alın, kaş arası ve kaz ayağı gibi belirli bölgelerde uygun ve doğru dozlarda uygulanmak kaydı ile doğal görünüme çok rahat ulaşılabilir. Bunun yanı sıra dolgu uygulamaları, dudak ve yanak arsında oluşan çökükler de, gözaltı çukurları ve dudak kalınlaştırma işlemlerinde de bir o kadar başarılıdır.

Kış aylarına girdiğimiz şu günlerde yazdan kalan ve yüzde oluşan ince kırışıklıkları gidermek ve bununla birlikte yüzün renk ve nem dengesini oluşturmak amacıyla yapılan ve kişinin kendi kanından elde edilen “Prb” doğal yollarla gençleşmenin bir anahtarı haline geldi.

Teknoloji  ile birlikte cerrahi uygulamaların da gelişmesi, dokulara daha hassas işlemlerin yapılması, sert ve zorlu ameliyatlardan uzaklaşmak ve ikinci bir ameliyata daha az gerek duymak, istenilen sonuçlara daha da  rahat ulaşılmasını sağlıyor.

Günümüz hayat şartlarında her  kadının genç ve güzel görünme arzusu,  kişiyi psikolojik olarak motive eden adeta bir ihtiyaç haline gelmiştir. Yapılan uygulamalardan sonra ki doğal görünme isteğinde en önemli ayrıntı,  doktor ile olan iletişimde saklıdır.  Beklentilerinizi ve de isteklerinizi net bir  şekilde  aktarmanız,  doktorunuzun öngörüleri ile ortak bir noktada birleşmenizi sağlayacak ve bu sayede istediğiniz sonuca ulaşabileceksiniz.

Reklam Alanı

Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir