Menu

Elektronik Sigara ve Likitleri

Sigara alışkanlığınızdan vazgeçmek istiyorsanız, bunun için pek çok etkili yöntem mevcuttur. Bu yöntemlerin başında elektronik sigara gelmektedir. Son yıllarda oldukça popüler olan e-sigaralar, kullanan çok fazla sayıda kişinin olumlu geri bildirim yapması sayesinde hızla yayıldı ve son dönemlerin en etkili sigarayı bırakmada yardımcı ürünü haline gelmeyi başardı. Bu cihaz kullanmaya başladıktan bir süre sonra sigara içme isteğinizi, dolayısıyla da vücudunuzun nikotin ihtiyacından tamamıyla kurtulmasını sağlamakta ve bu sayede, sigara alışkanlığınızdan tamamıyla vaz geçmenize yardımcı olmaktadır.

South Beach Elektronik Sigara Likiti-01

İnsan sağlına herhangi bir olumsuz etkisi bulunmayan e-sigaralar, bir bakıma sağlığa yararlı dahi denebilir. Çünkü bu cihaz, belirli bir süre içerisinde sigara içme alışkanlığınızdan kurtulmanıza yardımcı olmaktadır ve bu durumun sağlığınıza doğrudan olumlu bir etkisi bulunmaktadır. Ayrıca bu cihaz sadece sağlığınıza değil, aynı zamanda ekonomik durumunuza da olumlu etki yapacaktır. Çünkü elektronik sigarayı kullanmaya başladıktan itibaren, özellikle de günde bir paket sigara kullanıyorsanız, günde ortalama 10 liradan aylık bazda oldukça önemli miktarlarda tasarruf edebileceksiniz. Bu ürün sayesinde bir yandan sigara alışkanlığınızdan kurtularak, sağlığınızı düzeltebilecek, diğer bir yandan da cebinizi güldürebileceksiniz.

E-sigaralar hakkında merak edilen konuların başında güvenlik gelmektedir. Bu ürünler herhangi bir ateşleme sistemi ile çalışmıyor olduklarından dolayı, hiçbir şekilde patlama ve benzeri gibi olumsuz durumlar ortaya çıkarmamaktadır. Bunun yanı sıra e-sigaranın bilinen herhangi bir olumsuz etkisi yoktur. Satın aldığınız e-sigarayı kullanmaya başladığınız ilk dönemlerde, günde üç adet sigaraya kadar içmeniz tavsiye edilmektedir. Bu sayede sigarayı bırakma sürecinizi daha etkili kılabileceksiniz. İlk dönemlerde nikotin oranı yüksek elektronik sigara likiti kullanarak, zaman içerisinde nikotin oranı daha düşük seviyelerdeki elektronik sigara likitlerini tercih ederek, nikotinden ve dolayısıyla da nikotinin vücudunuzdaki olumsuz etkilerinden tamamen kurtulabilirsiniz.

E-sigara da ülkemizde yaygın olarak satılan markalar; Joyetech ve Eliaf’tır. Bu iki marka dışında pek çok farklı firmanın ürettiği e-sigaralar satılmaktadır ancak genel itibariyle bu ürünü kullanan kişilerin bu iki markayı ağırlıklı olarak tercih ettiğini söylemek mümkündür. Biraz kararlılık ve e-sigara ile sigarayı bırakma sürecinizi başarıyla tamamlayabileceksiniz.

Reklam Alanı

Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir